ZpětÚvod O nás

O nás

BYTYBYT.cz je realitní a finanční společnost se specializací na zprostředkování prodeje, pronájmu a nákupu BYTŮ a BYTOVÝCH DOMŮ.   Naše společnost je sestavena z  odborných konzultantů, pracujících ve svém oboru několik let.

Tato skutečnost nabízí klientům skutečné znalce realitního oboru, schopných vést klienty od počátku nabídky nemovitosti, přes realizaci, finanční a daňové služby při prodeji a pronájmu BYTŮ

Ve společnosti je kladen důraz na vysoký morální a etický kodex makléře. Naši pracovníci jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu. Náš obchodně realizační tým staví na zodpovědném a individuálním přístupu ke klientovi. Osobní kontakt, kreativita, zodpovědnost a maximální loajalita je přidanou hodnotou a faktem při realizaci prodeje vaší nemovitosti.

Na důkaz těchto skutečnosti přikládáme osobní kontakt pro Vaše podněty a připomínky na majitel společnosti BYTYBYT.cz : Miloš Novotný, telefon: 777 120 100, e-mail: novotny@bytybyt.cz

Považujeme za důležité informovat, že právní servis je vždy prokazatelně zajišťován renomovanými právníky z řady České advokátní komory.

Profesionální přístup vyškoleného makléře a zastřešení obchodu ze strany právního vedení je jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšně zrealizovaného prodeje.

Specializujeme se na prodej, pronájem, výkup a financování bytů a bytových domů, vyřízení hypotéky a stavebních spoření, řešení exekucí.